KONST / Litografier / Litografier 13767201
nr 1376 7201
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, Signerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, bladets mått: 63x43 ca
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:31:34
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr